Exkurze tříd T2, E1 a E2 do IQlandie v Liberci

exkurze-liberec-9

V úterý 6.12. se studenti ekonomické třídy E1, E2 a technické třídy T2 (společně se svými třídními učiteli) vypravili na vzdělávací exkurzi do Liberce. Navštívili centrum IQ LANDIA, kde si mohli nejen něco přečíst a podívat se, ale i na vlastní kůži vyzkoušet zajímavé exponáty v expozicích „přírodní živly, předměty naší domácnosti, člověk, technika“ atd. Na studenty nečekal jen tento zážitek, ale také zasněžený Liberec, který se dále halil do sněhové pokrývky. Krásné dekorace na hlavním náměstí, trhy a koledy navodily příjemnou vánoční atmosféru a tak nezbývalo nic jiného než se zahřát horkým čajem s vůní skořice, vrátit se s úsměvem zpět do Poděbrad a těšit se na další exkurzi.

Ilona Mazůrková, třídní učitelka T2