Letní škola slovanských studií v Poděbradech

Letos se v červenci uskutečnil již 30. ročník Letní školy slovanských studií v Poděbradech. Na programu byly kromě výuky českého jazyka také zajímavé přednášky z české historie, literatury, divadla, kinematografie a samozřejmě také exkurze po českých památkách, historických i přírodních zajímavostech.

Studenti měli možnost navštívit Prahu, památník města Terezín, muzeum v Kutné Hoře, prohlédnout si sklárny Ruckl Crystal a hrad Křivoklát, shlédnout český film v kině i relaxovat v přírodní rezervaci v Prachovských skalách.

Český večer

Prachovské skály

Multikulturní večer

Slavnostní předávání certifikátů

Jsme velmi rádi, pokud byl pro studenty uplynulý měsíc dobou plné inspirace a pozitivní motivace do dalšího studia. Také doufáme, že se naši studenti z Letní školy slovanských studií budou do České republiky vždy rádi vracet .

připravila: Z.B.